CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ ve CHP Bornova İlçe Başkanı Ertürk Çapın, Meclis Üyeleri ve İlçe Örgütüyle birlikte esnafı ziyaret edip vatandaşlarla sohbet etti. Bornova Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeleri ve yatırımları da yerinde inceleyen Aslanoğlu, Başkan İduğ’a ilçeye kazandırdığı yatırımlar nedeniyle teşekkür etti.

Kılıçdaroğlu seçim kampanyasını başlattı Kılıçdaroğlu seçim kampanyasını başlattı

İl Başkanı Aslanoğlu’nun ilk durağı Bornova Belediyesi’nin kısa süre önce asfalt serimini tamamladığı Kızılay Yokuşu oldu. Burada Bornovalılarla kısa süre sohbet eden Aslanoğlu, çalışmalarla ilgili bilgi aldı. 

Gece gündüz çalışıyoruz

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Aslanoğlu’nun gerçekleştirdiği ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “İlçemize yeni yatırımlar kazandırmak için gece gündüz çalışıyoruz. Atatürk Mahallesi’ne gidiş gelişi sağlayan iki önemli arterden biri olan Kızılay Yokuşu’nda da bu anlayışla çalıştık. Ekiplerimiz 10 gün boyunca gece çalışıp asfalt serimini tamamladı. Tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. İl Başkan Şenol Aslanoğlu’nun önemli bir seçim yılında sorumluluğunun yüksek olduğunu belirterek, “Başarı için hep beraber çalışmamız gerekiyor. Bu açıdan kendisinin yanında olduğumuzu ifade etmek istiyorum” dedi.

“Başkan İduğ’a teşekkür”

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu da göreve geldiği günden bu yana CHP’li belediyelerin yaptığı hizmetleri tek tek gidip yerinde gördüklerini belirterek, “Ne mutlu ki Bornova’da da yapılan hizmetleri yerinde görme şansımız oldu. Bornova Belediyemizin Kızılay Mahallesi’ndeki asfaltlama çalışması gibi sorunları çözüme kavuşturmasından büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Belediye Başkanımız Dr. Mustafa İduğ’a çalışmalarından dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

“Belediyelerimizin çalışmalarını sosyal medyada anlatalım”

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, parti örgütünün büyükşehir belediye başkanı ve ilçe belediye başkanlarını sahiplenmesinin önemine dikkat çekerek, “Örgüt olarak belediye başkanlarımızın yaptıkları çalışmaları anlatabilmemiz çok önemli.

Biz yüz yıllık bir partiyiz. O yüzden yaptıklarımızı çok rahat anlatabilecek bir gücümüz var. Hem büyükşehirimizin hem ilçe belediyelerimizin hem de örgütümüzün çalışmalarını sosyal medya aracılığıyla anlatalım. Halkımızla paylaşalım” dedi.